apdovanota-uab-siauliu-vandenys

„Šiaulių vandenys“ apdovanojimą užsidirbo, be kitų racionalų energijos vartojimą skatinusių priemonių, įsidiegdama ISO 5001:2011 energetinio efektyvumo standartą.

Tai tarptautinis energijos valdymo sistemų standartas, padedantis organizacijai įdiegti ir palaikyti energijos vartojimo priemones, kuriomis nuolat sistemiškai gerinamas bendrovės energetinis efektyvumas.

„Investuojame į energijos naudojimo efektyvumą, apmokome darbuotojus, – atsiimdamas apdovanojimą nedaugžodžiavo Saulius Stulpinas, UAB „Šiaulių vandenys“ Energetikos ir technologinių procesų valdymo skyriaus vadovas.

„Praėjusiais metais taip pat įsidiegėme ISO-50001:2011 energijos vartojimo standartą. Rekomenduoju visiems, geras daiktas“, – šyptelėjo p. Stulpinas.

„Žaliosios ambasadorės“ titulas, skiriamas racionalaus vartojimo entuziastams darbuotojams, atiteko Rasai Pečiulaitei, UAB „Eika“ Plėtros ir energetikos projektų vadovei. Ji buvo apdovanota už ne pirmus metus vykdomą nuoseklią „Žalio biuro“ programą „Eika“ verslo centre.

 

http://vz.lt/sektoriai/pramone/2016/02/11/zaliojo-protokolo-apdovanojimai-siauliu-vandenims-ir-eikai

Užsienyje, užsukus į kavinę, iškart pasiūloma nemokamai atsigerti vandens, o Lietuvoje kai kurios kavinės jo neduoda net savo klientams, LRT RADIJUI pripažįsta Lietuvos barų ir kavinių asociacijos prezidentas Raimondas Pranka. Anot jo, taip besielgiančius kavinių savininkus išauklės patys lankytojai, jei rinksis kitas maitinimo įstaigas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/neduodamos-nemokamai-atsigerti-vandens-kavines-rizikuoja-prarasti-klientus-663-644057?copied