VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2024 m. kovo 28 d. organizuoja konsultacinį seminarą (kvalifikacijos kėlimo kursus) ypatingojo statinio statybos vadovams, ypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovams, ypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų vadovams, ypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovams, neypatingojo statinio statybos vadovams, neypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovams, neypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų vadovams, neypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovams pagal Aplinkos ministerijos patvirtintą kvalifikacijos tobulinimo mokymo programą Nr.M-087-19-LVTA. 

Registruotis į kvalifikacijos kėlimo kursus el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2023 m. gruodžio mėn. 20 d. organizuoja seminarą „Esminiai 2023 metų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos reguliavimo pakeitimai: ar išnaudojame visas galimybes?”

Registruotis į seminarą el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2023 m. lapkričio mėn. 30 d. 10 val. organizuoja seminarą „Aktualūs sprendimai nuotekų valymo ir dumblo apdorojimo srityse“.

Registruotis į seminarą el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2023 m. spalio 26 d.  organizuoja Konsultacinį seminarą-kvalifikacijos kėlimo kursus projektuotojams pagal kvalifikacijos tobulinimo mokymo programą Nr.M-086-19-LVTA (YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO DALIES VADOVO, YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO DALIES VYKDYMO PRIEŽIŪROS VADOVO, YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO VADOVO IR YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS VADOVO).

Registruotis į kvalifikacijos kėlimo kursus el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2023 m. gegužės mėn. 31 - birželio 2 d. organizuoja seminarą „Finansinės apskaitos reforma. Mokesčių pakeitimai 2023 metais.

Registruotis į seminarą  el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2023 m. kovo 23 d. organizuoja konsultacinį seminarą (kvalifikacijos kėlimo kursus) ypatingojo statinio statybos vadovams, ypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovams, ypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų vadovams, ypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovams, neypatingojo statinio statybos vadovams, neypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovams, neypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų vadovams, neypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovams pagal Aplinkos ministerijos patvirtintą kvalifikacijos tobulinimo mokymo programą Nr.M-087-19-LVTA. 

Registruotis į kvalifikacijos kėlimo kursus el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

 

x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2023 m. sausio mėn. 18 d. organizuoja seminarą „Vandens naudojimo apskaitos, nuotekų tvarkymo apskaitos ir dumblo kokybės apskaitosreikalavimai ir ataskaitų teikimas AIVIKS sistemoje”

 

Registruotis į seminarą  el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

x x x

 

2022 m. gruodžio mėn. 1 d. įvyks seminaras „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teisinio reguliavimo pokyčiai ir praktinės įžvalgos dėl jų įgyvendinimo“.

Registruotis į kvalifikacijos kėlimo kursus el.p.:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2022 m. spalio 27 d.  organizuoja Konsultacinį seminarą-kvalifikacijos kėlimo kursus projektuotojams ir ekspertams pagal kvalifikacijos tobulinimo mokymo programas Nr.M-086-19-LVTA (YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO DALIES VADOVO, YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO DALIES VYKDYMO PRIEŽIŪROS VADOVO, YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO VADOVO IR YPATINGOJO STATINIO PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS VADOVO) ir Nr.M-085-19-LVTA (STATINIO PROJEKTO EKSPERTIZĖS VADOVO, STATINIO PROJEKTO DALIES EKSPERTIZĖS VADOVO, STATINIO EKSPERTIZĖS VADOVO, STATINIO DALIES EKSPERTIZĖS VADOVO).

Registruotis į kvalifikacijos kėlimo kursus el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

x x x 

Informuojame, kad VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2022 m. gegužės mėn. 25-27 d. organizuoja seminarąMokesčių pakeitimai  2022 metais“

Registruotis į seminarą  el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

 x x x

 

Všį "Vandentvarkos institutas" 2022 m. balandžio 6 d. organizuoja nuotolinį seminarą  Pirkimų organizavimo naujovės vandentvarkos sektoriuje”.

Registruotis į seminarą  el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

 x x x

 

VšĮ „Vandentvarkos institutas” 2022 m. kovo 24 d. organizuoja konsultacinį seminarą (kvalifikacijos kėlimo kursus) pagal ypatingojo statinio statybos vadovams, ypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovams, ypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų vadovams, ypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovams, neypatingojo statinio statybos vadovams, neypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovams, neypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų vadovams, neypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovams ir statinio projekto ekspertizės vadovams, statinio projekto dalies ekspertizės vadovams, statinio ekspertizės vadovams, statinio dalies ekspertizės vadovams Aplinkos ministerijos patvirtintas kvalifikacijos tobulinimo mokymo programas Nr.M-087-19-LVTA ir Nr.M-085-19-LVTA. 

Registruotis į kvalifikacijos kėlimo kursus el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

 


Istorija

Dar 1536 m. Vilniaus miesto statute, kurį suteikė didysis kunigaikštis Žygimantas Senasis, buvo pasakyta: „visokiems miesto reikalams ir naudai visuomenės pinigais į miestą turi būti atvesti vamzdžiai”, o kas naudos tą vandenį, taip pat ir tas, kuris nesinaudos juo, privalės mokėti už jo įvedimą ir priežiūrą nuo namo kasmet po aštuonis grašius. Mat vandens reikia ne tik gėrimui, bet ir gaisrui gesinti.

Skaityti daugiau