Home

21Bir 2016

Vanduo kavinėse nemokamai…

http://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/neduodamos-nemokamai-atsigerti-vandens-kavines-rizikuoja-prarasti-klientus-663-644057

10Bir 2015

Birželio 5-7 d.d. Karklėje įvyko Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos narių sąskrydis. Šiais metais sąskrydžio tema buvo „LVTA indėnų kelias ir laukiniai vakarai“. Varžybose dalyvavo 26 komandos bei apie 1000 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Sąskrydžio nugalėtojais tapo UAB „Aukštaitijos vandenys“ komanda, antroji vieta atiteko UAB „Kretingos vandenys“ komandai, o trečioji – UAB „Arginta“.

25Geg 2015

2015 metų gegužės 14 d. Palangoje, Vanagupės viešbutyje, Lietuvos vandens tiekėjų asociacija, kartu su Estijos ir Latvijos vandens tiekėjų asociacijomis, surengė tarptautinę konferenciją „Baltijos šalių vandentvarka 2015“. Joje buvo aptarti visi Baltijos šalims aktualūs vandentvarkos ūkio klausimai, pasidalinta patirtimi bei aptartos ateities perspektyvos šiame ūkio sektoriuje visose trijose Baltijos šalyse.  Konferencijoje dalyvavo apie 200 dalyvių iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos vandentvarkos bendrovių bei su jų veikla susijusių organizacijų. Į konferenciją buvo pakviesti ir atvyko Ukrainos bei Baltarusijos vandens tiekėjų asociacijų prezidentai. Renginio rėmėjai ir partneriai visiems dalyviams surengė nedidelę, tačiau labai informatyvią ir įdomią parodą.

Array